درباره ما

سامانه تحت وب مدیریت همایش ‌ها و سمینار ها، شما از داشتن وب سایت‌ها یا نرم افزارهای جداگانه برای کنترل همایش و کنفرانس خود بی نیاز خواهید بود. این نرم افزار با کنترل اتوماتیک و منسجم تمامی مراحل برگزاری یک کنفرانس، هزینه ها را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد و زمان انجام کارهای مرتبط را که قبلا روزها به طول می انجامید، در عرض کمترین مدت به پایان می رساند و به این ترتیب کمک شایانی به برگزارکنندگان آن می کند.
تجربیات ما

در حدود دو سال و نیم از تولید نرم افزار مدیریت مقالات، همایش و کنفرانس (آسان همایش) می گذرد. در این دوران نرم افزار کلیه مراحل تست را چه از لحاظ تحلیل چه از لحاظ فنی پشت سر گذاشته، لذا اکنون نرم افزار آسان همایش به صورت پکیج ارائه شده تا مسئولین برگزاری همایش ها و کنفرانس ها با خیالی آسوده آماده برگزاری همایش ها شوند.

تحلیل نرم افزار آسان همایش توسط افرادی صورت گرفته که خود عملا از اعضای تیم های اجرایی برگزاری همایش ها و کنفرانس ها بوده اند و با مشکلات برگزاری و راه حل های آن ها آشنایی کامل دارند.

طراحی و توسعه نرم افزار نیز توسط تیم نرم افزاری با تجربه چند ساله در طراحی و پیاده سازی سایت موسسات و دانشگاه ها صورت گرفته است. امید است نرم افزار آسان همایش که حاصل این همکاری بوده است با قیمت بسیار مناسب راهگشای شرکت کنند گان و برگزار کنندگان همایش ها و کنفرانس ها باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی برای شرکت داده پردازان آسان سامانه گستر (شماره ثبت 42880) محفوظ است © 1395 - 1392